Ana içeriğe geç

Türkçe Patch Kurulumu⚓︎

Bilgi

Umineko Project'i henüz kurmadıysanız lütfen 1. adıma dönüp kurunuz.

Steam Hakkında

Herkesin Umineko'yu en iyi şekilde deneyimleyebilmesini dilediğimiz için oyunun Steam versiyonuna ve 07th-mod'a desteğimiz yoktur ve gelecekte de olmayacaktır.


Türkçe Dosyaların İndirmesi⚓︎

Aşağıda bulunan Türkçe dosyaların ikisini de bilgisayarınıza indirin ve ikisini de Umineko Project'in kurulu olduğu klasörünüze çıkartın.

Türkçe Script Türkçe Grafikler


Kurulum Tamamlandı⚓︎

Türkçe kurulumu bu kadar basit. Kurulum tamamlandıktan sonra klasörünüz aşağıdaki şekilde görünmeli. Eğer ekstra bir klasör bulunuyorsa ya da eksik varsa bir şeyleri yanlış yapmış olma ihtimaliniz yüksek. Bir hata almanız durumunda adımları yeniden kontrol etmenizi öneririz.

Folder

Her şey tamam!

Artık klasörünüzün içindeki onscripter-ru.exe dosyasından oyununuzu başlatabilirsiniz.
Oyunu açtıktan sonra oyun dilini Witch Love olarak ayarladığınızda oyununuz Türkçe diline geçiş yapacaktır. İyi okumalar!


Not

Oyunda herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Sorununuz muhtemelen çözülecektir.


Türkçe Patch Güncellemesi⚓︎

Çeviri çalışması devam ettiği için scriptlerinizin ve dosyalarınızın güncel olduğundan emin olup oynamanız daha iyi olacaktır. Genellikle yeni bir chapter çevirisi tamamlandığında veya önemli bir güncelleme yaptığımızda yeni bir sürüm yayınlıyoruz.

Türkçe yamayı güncellemek için sayfadaki ilk adımı tekrarlamanız yeterlidir.


Yorumlar